Orebić i Grk poraženi u gostima

Danas su odigrane utakmice 16. kola 1. Županijske nogometne lige Županije Dubrovačko – neretvanske. Croatia iz Gabrila pobjedila je Orebić na svom terenu rezultatom 4:1, dok je Grk na Lastovu izgubio od Omladinca rezultatom 3:2 za domaće.

1znl-16kolo-tablicaNakon dobrog starta u proljetni dio prvenstva, Orebić je pokleknuo na gostovanju u Gabrilima. Već je na poluvremenu bilo 3:0 za domaćine pogocima Josipa Zadra (14′ i 23′), te Nikše Milkovića (43′). U 54. minuti susreta Mateo Vodopić zabio je za 3:1, a za konačnih 4:1 pobrinuo se Slađenko Marić u 82. minuti. Orebić je tako 2. mjesto na tablici prepustio Hajduku 1932. koji sada ima 2 boda prednosti.

S nešto boljim omjerom, ali identičnim bodovnim učinkom Grk se vratio s Lastova gdje je od domaćeg Omladinca poražen rezultatom 3:2. Odigrano je i 8. kolo 2. ŽNL DNŽ. Rât je bio slobodan, pa je i dalje posljednji na tablici s 3 boda iz 6 odigranih utakmica.

Komentiraj sa Facebook-om | Morate biti prijavljeni na Facebook u web pregledniku