Ponedjeljak, 12 Veljača 2018 11:01

Spaljivanje Krnja iz Stankovića sutra na mulu u Orebiću

Napisao/la 
S prošlogodišnjeg spaljivanja stankovićkog krnovala S prošlogodišnjeg spaljivanja stankovićkog krnovala Foto i galerija: FotoOrebić, B. Poluta

Već tradicionalno kao i svake godine do sada netko mora platiti za sve one loše stvar koje su se dogodile  u mjestu, državi i svijetu za sve one sijede lasi što su nanijete bidnom narodu.

Tko će to ove godine biti? Saznajmo svi skupa. Povorka kreće s Njive, pred crkvicom stankovićkog patrona sv. Ante 13.02. u 16:00 sati. Dolazak na mul se očekuje oko 16:30. U slučaju kiše povorka će malo kasniti. Zato dragi sumještani i vi mali i oni veliki namaškarajte se i dođite da uz smijeh i veselje ispratimo Krnja i pokažemo svijetu da  može i nekome drugome goriti pod nogama barem na jedan dan.

Pogledajte kako je bilo prošle godine u galeriji fotografija koje potpisuju FotoOrebić i Boris Poluta.

Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 12 Veljača 2018 11:59

Galerija slika

Galerija sadrži još slika - klikni za prikaz svih slika na servisu Flickr

Prijava korisnika

Unesite korisničko ime i lozinku