Orebić remizirao s Dubrovnikom 1919.

Jučer je u 13:30 na Trstenici odigrana utakmica devetog kola 1. ŽNL između Orebića i Dubrovnika 1919. koju je sa tribina pratilo 120 gledatelja. Utakmica je završila nerješeno rezultatom 1:1.

U prvom dijelu prvog poluvremena Orebić je imao inicijativu koju su gosti u drugom dijelu preuzeli te u 45. minuti golom Gorana Šorgića prešli u vodstvo. Drugo poluvrijeme bilo je dosta izjednačeno i Orebić je imao nekoliko dobrih prigoda od kojih je jedna i realizirana. Za gol Orebića i konačnih 1:1 zaslužan je Ante Kordić koji je jučer u 68. minuti postigao svoj šesti ovosezonski zgoditak.

U 89. minuti, nakon opomene i žutog kartona, glavni sudac Mario Šetka iz Ploča izvukao je i crveni karton te isključio igrača Dubrovnika (Kočić) zbog naguravanja i nesportskog ponašanja.

Orebić je ovim bodom ostao na 2. mjestu ali je propustio priliku da se približi prvoplasiranom Jadranu LP koji je u ovom kolu doživio i svoj prvi ovosezonski poraz te tako ostao bez bodova.

Grk je u Krvavcu izgubio od Maestrala 1:0, a Rât je u Putnikovićima doživio još jedan poraz – rezultatom 3:0.

Utakmicu 10. kola Orebić igra u Stonu, nedjelja 17.11.2013. u 13:30h  protiv SOŠK-a
Komentiraj sa Facebook-om | Morate biti prijavljeni na Facebook u web pregledniku