Nedjelja, 12 Srpanj 2015 13:04

DVD Viganj u novim prostorijama

Napisao/la  Elvis Borovina | I. Dajak
Nove prostorije DVD Viganj Nove prostorije DVD Viganj Foto: Elvis Borovina | orebic.com.hr

S malim zakašnjenjem izvještavamo o useljenju Dobrovoljnog vatrogasnog društva Viganj u nove prostorije 29. lipnja ove godine.

Nakon dugog niza godina, DVD Viganj je dobio svoje službene prostorije iznad Turističkog ureda u tom mjestu, koje će služiti za što bolju organizaciju rada, komunikaciju s građanima i stranim turistima tijekom turističke sezone. Najavljena je i donacija informatičke opreme od strane Općine Orebić.

DVD Viganj osnovano je 18. studenog 1984. godine od građana malog mjesta Viganj. Danas društvo broji 30 aktivnih članova. Predsjednik je Nikica Vicelić, dopredsjednik Ivo Šeparović, a tajnica Asja Perčić. Trenutno DVD VIganj zapošljava dvojicu djelatnika - zapovjednika Pavla Javorčića i vozača Daria Rosa.

Društvo raspolaže s dva vozila - cisterna 'Volvo' koja može ponijeti oko 11 kubika vode (najveće nosivosti na području poluotoka Pelješca - prije prenamjene prevozila je mlijeko u Švicarskoj) i kombi 'Renault traffic' za prijevoz službenika društva.

 

Prijava korisnika

Unesite korisničko ime i lozinku