Orebić se vraća na 2. mjesto na tablici 1. ŽNL

Prošlu nedjelju na Trstenici Orebić je rezultatom 3:0 pobjedio gostujući Omladinac.

Domaćini od početka kontroliraju igru što dovodi i do prvog pogotka. Loptu je u protivničku mrežu poslao Bačić u 37. minuti za vodstvo Orebića od 1:0. Drugo poluvrijeme obilježio je Mateo Vodopić koji je postigao dva pogotka – u 77. i 90. minuti. Sa ova dva pogotka Vodopić je došao do ukupno 16 golova te se izjednačio se sa prvim strijelcem lige (Marinović, Jadran LP).
Pobjeda nad Omladincem Orebić je dovela do drugog mjesta na tablici, a prema izjavama igrača, tu planiraju i ostati.

OREBIĆ:Bikić, Franulovoć, Stanišić, Turić, Tolj, Grljušić (od 45 Bogojević Marušić), Bačić, Kordić, Salacan (od 88 Vekić) Vodopić, Nogalo (od 87 Radić)
OMLADINAC:Rešić, D.Katić, Pavličević, Vranjić, L.Katić ,Barbić, Žarković, Šarić, Povijač, Kvinta, Crnić

Utakmice 20. kola igraju se u nedjelju, 13.04.2014., a Orebić se nada najboljem u gostima protiv Župe dubrovačke.
Sutra je izvlačenje protivnika za polufinale Županijskog nogometnog kupa. Uz Orebić tu su i BŠK Zmaj, Neretvanac i GOŠK.

Komentiraj sa Facebook-om | Morate biti prijavljeni na Facebook u web pregledniku