NK Orebić slavio na Trstenici!

U 10. kolu 1. ŽNL Orebić je rezultatom 3:1 na Trstenici svladao Dubrovnik 1919.

Danas je odigrana većina utakmica 10. kola 1. Županijske nogometne lige koju organizira Županijski nogometni savez Županije Dubrovačko – neretvanske. Orebić je pred stotinjak svojih navijača na Trstenici slavio rezultatom 3:1 golovima Tina Bikića u 16. i 22., te Ante Kordića u 38. minuti susreta. Jedini gol za goste postigao je Maro Kalauz u 23. minuti.

Ovom pobjedom Orebić se izjednačio na vrhu ljestvice s Dubrovčanima s jednakim brojem bodova, uz bolju gol razliku i bolji omjer u međusobnim susretima, te odigranom utakmicom manje – te mu se, ukoliko u slijedećem kolu ostane neporažen, smiješi početna pozicija u play off-u koji će odlučiti konačnog prvaka prve ŽNL.

Potomski Grk danas je bio slobodan, jer Mastral iz Krvavca do daljnjega ne igra domaće utakmice zbog financijskih problema s plaćanjem službenim osobama.

Komentiraj sa Facebook-om | Morate biti prijavljeni na Facebook u web pregledniku